
Gault & Millau heeft in totaal veertig Kempense restaurants opgenomen in de restaurantgids voor 2024.
De inwoners van Turnhout hebben de grootste keuze aan Gault & Millau-restaurants. Maar liefst acht Turnhoutse restaurants staan in de gids. Het gaat om Hert (15), Savoury (14,5), Amu Food&Wine Bar (13), Cachet de Cire (13,5), Bink (13), Cucinamarangon (13,5), Marché 17 (13,5) en Koeiketel (12). Turnhout is daarmee het culinaire mekka van de Kempen, gevolgd door Geel en Kasterlee waar telkens zes restaurant zijn opgenomen in de gids van Gault & Millau.
Van harte proficiat allemaal !

AZ Turnhout

Vandaag was ik in het AZ Turnhout, campus Sint-Jozef voor een kleine maar belangrijke ingreep. Er bestaat nog geen Gault en Lillau voor de ziekenhuizen. Helaas. Ook geen Michelin gids
Maar voor en met zoveel professionele zorgzaamheid was ik vandaag toch erg tevreden. Van mij verdienen al die mensen ook een ster !
